Collection: Vegetables
FRESH LOCAL PRODUCE & INTERNATIONAL FAVOURITES
*Produce prices are subject to change, please see disclaimer at the bottom of the page*
-
Fresh Herbs - Local ONT - Bunch [10 options]
- Regular price
- $1.99
- Sale price
- $1.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kale Salad Kits (340g) [8 options]
- Regular price
- $4.99
- Sale price
- $4.99
- Regular price
-
$4.99 - Unit price
- per
Sold out -
Lettuce - Green Leaf (each)
- Regular price
- $1.99
- Sale price
- $1.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lettuce - Head/Iceberg (each) SPECIAL
- Regular price
- $1.79
- Sale price
- $1.79
- Regular price
-
$2.99 - Unit price
- per
Sold out -
Lettuce - Hydroponic Boston (each)
- Regular price
- $2.99
- Sale price
- $2.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lettuce - Red Leaf (each)
- Regular price
- $1.99
- Sale price
- $1.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lettuce - Romaine Hearts (3pk)
- Regular price
- $4.99
- Sale price
- $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mushrooms - Cremini/Brown (8oz. pkg)
- Regular price
- $3.99
- Sale price
- $3.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mushrooms - Cremini/Brown - Local ONT (each)
- Regular price
- $0.59
- Sale price
- $0.59
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mushrooms - Portabello - Local ONT (each)
- Regular price
- $2.25
- Sale price
- $2.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mushrooms - White - Local ONT (8oz. pkg)
- Regular price
- $3.99
- Sale price
- $3.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mushrooms - White - Local ONT - (each)
- Regular price
- $0.55
- Sale price
- $0.55
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nature's Roots Sprouts - Local ONT [9 options]
- Regular price
- from $2.49
- Sale price
- from $2.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Onions - Sweet ONTARIO (each)
- Regular price
- $2.85
- Sale price
- $2.85
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Onions - Yellow Cooking (bag) [2 options]
- Regular price
- from $1.69
- Sale price
- from $1.69
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Onions - Yellow Cooking (each)
- Regular price
- $0.35
- Sale price
- $0.35
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Parsley - Bunch [2 options]
- Regular price
- $0.99
- Sale price
- $0.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Peppers - Hot Banana (each)
- Regular price
- $0.50
- Sale price
- $0.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 2 of 3
- Next page