Harvest Barn St.Catharines; 1179 Fourth Ave - (905) 641-1666 - Hours: Mon - Sun: 8:30am - 6pm

Collection: Bulk Cases (Fruits & Veg.)

Buy Fruits & Vegetables In Bulk And Save $$$
*Produce prices are subject to change, please see disclaimer at the bottom of the page*

32 products
  • Arugula - Baby (3lb)
    Regular price
    $29.00
    Sale price
    $29.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas (40lb)
    Regular price
    $27.00
    Sale price
    $27.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans - Green (25lb Case)
    Regular price
    $90.00
    Sale price
    $90.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli (Case of 18)
    Regular price
    $56.00
    Sale price
    $56.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cauliflower (Case of 12)
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery (Case of 24)
    Regular price
    $48.00
    Sale price
    $48.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn on the Cob (Case of 48)
    Regular price
    $38.00
    Sale price
    $38.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumbers - English - Local ONT (Case of 12)
    Regular price
    $19.00
    Sale price
    $19.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapefruit - Large (Case of 32)
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes - Green Seedless (18lb Case)
    Regular price
    $52.00
    Sale price
    $52.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes - Red Seedless (18lb Case)
    Regular price
    $57.00
    Sale price
    $57.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons (Case of 88)
    Regular price
    $49.00
    Sale price
    $49.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce - Green Leaf (Case of 24)
    Regular price
    $67.00
    Sale price
    $67.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce - Head/Iceberg (Case of 30)
    Regular price
    $74.00
    Sale price
    $74.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce - Red Leaf (Case of 24)
    Regular price
    $55.00
    Sale price
    $55.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce - Romaine - (Case of 24)
    Regular price
    $85.00
    Sale price
    $85.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mushrooms - White - Local ONT (5lb Case)
    Regular price
    $22.00
    Sale price
    $22.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onions - Spanish (50lb Case)
    Regular price
    $29.00
    Sale price
    $29.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onions - Yellow Cooking (50lb case)
    Regular price
    $26.00
    Sale price
    $26.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges - Juice (Case of 92-108)
    Regular price
    $34.00
    Sale price
    $34.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges - Navel (Case of 40-48)
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges - Navel (Case of 72-88)
    Regular price
    $34.00
    Sale price
    $34.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppers - Coloured - Local ONT (11lb Case)
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppers - Green (24lb Case)
    Regular price
    $37.00
    Sale price
    $37.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potatoes - Baking/Russet (50 lb Case)
    Regular price
    $38.00
    Sale price
    $38.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potatoes - White (50lb Case)
    Regular price
    $33.00
    Sale price
    $33.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spinach - Baby (2lb)
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spring Mix (3 lbs.)
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries - USA (8 Quarts)
    Regular price
    $38.00
    Sale price
    $38.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomatoes - Hot House - Local ONT (15lb Case)
    Regular price
    $27.00
    Sale price
    $27.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomatoes - Vine - Local ONT (11lb Case)
    Regular price
    $17.00
    Sale price
    $17.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Zucchini - Green (24lb Case)
    Regular price
    $21.00
    Sale price
    $21.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out