Apples - Mutsu (each) Local ONT

Apples - Mutsu (each) Local ONT

Regular price
$1.55
Sale price
$1.55
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Apprx. 1 - 2 apples = 1lb

*Note: Due to the varying size of this product, this pricing is an approximation. Your final total for this item may vary (you will be notified if it increases).