Apples - McIntosh- Local ONT (each)

Apples - McIntosh- Local ONT (each)

Regular price
$0.29
Sale price
$0.29
Regular price
Sold out
Unit price
per 

approx. 3-4 apples = 1lb

*Note: Due to the varying size of this product, this pricing is an approximation. Your final total for this item may vary (you will be notified if it increases).