We will be CLOSED Mon. Sept. 5th. Online Orders are not available on this day for pick-up.

Bananas (each)

Bananas (each)

Regular price
$0.35
Sale price
$0.35
Regular price
Sold out
Unit price
per 

approx. 3-4 bananas = 1lb

*Note: Due to the varying size of this product, this pricing is an approximation. Your final total for this item may vary (you will be notified if it increases).