Apples - Granny Smith (each)

Apples - Granny Smith (each)

Regular price
$0.99
Sale price
$0.99
Regular price
Sold out
Unit price
per 

approx. 2-3 apples = 1lb

*Note: Due to the varying size of this product, this pricing is an approximation. Your final total for this item may vary (you will be notified if it increases).